Asfa Mezunları 30. Yılda Buluşuyor! 2004 Asfa Mezunları Bir Araya Geldi!

Asfa Eğitim Kurumları’nın 30. yıl münasebetiyle başlatmış olduğu “Asfa Mezunları 30. Yılda Buluşuyor!” Programları kapsamında, 2004 yılında okulumuzdan mezun olmuş erkek öğrencilerimiz ile birlikte bir araya gelindi.

Asfa Kolejinde yapılan buluşma programına, mezunlarımız ile birlikte Asfa Spor Kulübü yönetiminden Göksel Ozan, Salih Özüduruk, ilkokul  müdürümüz Ahmet Doğan ve lise okul müdürümüz Murat Taşcı katıldılar.

Asfa Eğitim Kurumlarinda daha önceki dönemlerde idarecilik ve ögretmenlik yapmış olan ve davetimize katılım saģlayan Hasan Ali Gökdemir bey, Kemal Sarı bey, Hasan Aslan bey, Niyazi Fırat Eres bey ve Ercan Erduvan beye de bizleri yanlız bırakmadıkları için ayrıca teşekkür ederiz.

Programda konuşan Ahmet Mithat Lisesi Müdürü Murat TAŞCI, “30. yılda tüm mezun öğrencilerimiz ile bir araya gelmeyi, etkinlikler, sosyal ve kültürel faaliyetler, eğitim programları gibi çeşitli çalışmalar yapmayı, Asfa Mezunlar ve Mensuplar Derneği ile Asfa Gençlik ve Spor Kulübü birlikteliğiyle birbirinden güzel organizasyonlara imza atmayı hedeflediklerini belirtti.

Mezunlarımızla Asfa Tanıtım videosu, pergel eğitim videosu ve geçmiş dönem görsellerine ait video ve sunular izlendi.

Diğer mezun gruplar ile birlikte buluşma programlarının devam edeceğini bildiren okul müdürümüz Murat Taşcı, mezun olan tüm Asfalıların ayrıcalıklı olduğunu belirtti.

Katılan mezunlarımıza teşekkür ediyoruz.

2004 Dönem başkanı Erdem Taşkan, Musa Topbaş, Safa Ekşioğlu, İbrahim Coşkun, M.Emre Hamidi, Ali Saral, Ömer Faruk Sütçü, Gökhan Yılmaz, Fatih Yılmaz, H.İbrahim Toprak, Burak Emrah Aydın, Abdullah Esmerer, Mithat Onur Yavuz, Hamit Kanuni Kuralkan, Ahmet Feyzoğlu, Samet Genç, Yusuf Dursun, Oğuzhan Hatipoğlu, Cihan Esme, Ali İhsan Bıyıklı, Ahmet Salih Bozkır, Mehmed Said Kaya, Tahir Yüksel, Enver Güllük, Eyüp Engin, Fatih Başol, Fehim Köroğlu, İsa Tamgüç, Mustafa Çarhoğlu, M.Ali Ertan, Mehmet Babalıoğlu, M. Kaan Üzen, Adem Topal, Kadir Altın, Osman Palamut, Fatih Akçay, Ahmet Güler, Salih Kodaman, Kerim Kopuz, Selahattin Coşkun, Enes Maviyıldız, M.Muzaffer Mollaahmetoğlu, 

Asfa mezunu olup buluşma programlarına katılmak isteyen mezun öğrencilerimiz, dernek başkanı Emin Bey ile irtibata geçebilirler. 0538 380 9667