Asfa Mezunları 30. Yılda Buluşuyor! 1999 Asfa Mezunları Bir Araya Geldi!

Asfa Eğitim Kurumları’nın 30. yıl münasebetiyle başlatmış olduğu “Asfa Mezunları 30. Yılda Buluşuyor!” Programları kapsamında,1999 yılında okulumuzdan mezun olmuş erkek öğrencilerimiz ile birlikte bir araya gelindi.

Asfa Kolejinde yapılan buluşma programına, mezunlarımız ile birlikte Asfa Spor Kulübü yönetiminden Salih Özüduruk, ilkokul  müdürümüz Ahmet Doğan ve Lise okul müdürümüz Murat Taşcı katıldılar.

Programda konuşan Ahmet Mithat Lisesi Müdürü Murat TAŞCI, “30. yılda tüm mezun öğrencilerimiz ile bir araya gelmeyi, etkinlikler, sosyal ve kültürel faaliyetler, eğitim programları gibi çeşitli çalışmalar yapmayı, Asfa Mezunlar ve Mensuplar Derneği ile Asfa Gençlik ve Spor Kulübü birlikteliğiyle birbirinden güzel organizasyonlara imza atmayı hedeflediklerini belirtti.

Katılımcıların bir hayli keyif aldığı, özlemlerin giderildiği programda, mezunlarımızın heyecanları ve coşkuları ilk günkü gibiydi.

Diğer mezun gruplar ile birlikte buluşma programlarının devam edeceğini bildiren okul Murat Taşcı, mezun olan tüm Asfalıların ayrıcalıklı olduğunu belirtti.

Katılan mezunlarımıza teşekkür ediyoruz.

Abdullah ŞENTÜRK, Ferhan SADIKOĞLU, Vahit KOPUZ, Cemal UYAN, Yusuf AYYILDIZ, Cemil KÜLÜNKOĞLU, Cahit USTA, Cüneyt ÇOLAKBAYRAKDAR, Bayram Eyüp AKÖZ, Mehmet Fatih HAMİDİ, Muhammed Bilal SAKİN, Hüseyin KILIÇ, Yusuf AYYILDIZ, Alperen CANDEMİR,

Asfa mezunu olup buluşma programlarına katılmak isteyen mezun öğrencilerimiz, dernek başkanı Emin Bey ile irtibata geçebilirler. 0538 380 9667